Istanbul’da bir çok tüp bebek merkezi hizmet veriyor, bunların arasında Acıbadem, Memorial Hastanesi, Jinemed, Umut Tüp Bebek Merkezi ve Bahçeci Tüp Bebek ile IVI Istanbul yalnızca bazılarıdır.

Türkiye, özellikle Istanbul’da bulunan hastane ve tüp bebek merkezleri dünyanın en gelişmiş teknolojilerini takip ederek uygun ücretlere tedavi olanakları sunuyor. Yurtdışında eğitim görmüş doktor ve uzmanların sayısı her gün artarken sağlık sektörüne yapılan yatırımlar da bu gelişmeye katkıda bulundu. Özellikle Istanbul yurtdışından gelen hastalar yüzünden medikal turizm sektöründe dünyanın önde gelen şehirlerinden biri oldu. Yalnızca tüp bebek için değil estetik cerrahi, ortopedik cerrahi, kalp ameliyatları, göz lazeri için de bütün dünyadan hastalar Istanbul’a geliyor.

Ücretler Avrupa, Avustralya ve Amerika ile karşılaştırılınca daha az ve bunun yüzünden hastalar Istanbul’a tedavi için geldiklerinde aynı anda bir tatil ile birleştiriyorlar.

Istanbul, yüzyıllar boyunca birçok medeniyet için benzersiz tarihi ve kültürel mirası yüzünden bir cazibe noktası olmuştur. Istanbul saraylar, kaleler, surlar, müzeler ile dev bir açık hava müzesi gibidir fakat hala önemli bir dünya kenti olması yalnızca tarihinden kaynaklanmamaktadır. Bu modern şehir her zaman “ülkenin batıya olan penceresi” olarak bilinmiştir. Sağlık sektörü de bu modernleşme’nin bir parçası olarak dünya standartlarında hizmet vermeye devam ediyor.

ULAŞIM

İstanbul Atatürk Havalimanı, şehir merkezinin 20 km batısında. Buradan Taksi, Havaş otobüsleri veya IETT Halk Otobüsü ile merkeze gidebilirsiniz. Alternatif olarak Metro ile hareket edip Aksaray’a kadar ulaşabilirsiniz. Buradan Zeytinburnu ve Sultanahmet’e gidebilirsiniz.

Istanbul’un ikinci havalimanı Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı (SAW), kentin Anadolu yakasında bulunur. Buradan uçan havayolu şirketlerinin sayısı her gün artıyor ve bununla Avrupa’nın bir çok yerinden buraya uçmak daha da kolaylaştı. Havaş ile Taksim’e 12 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Istanbul’da bulunan Tüp Bebek Merkezleri ile bağlantıya geçebilmek için hemen bize ulaşın!

IVF Klinikleri Türkiye

Once you click the button you will receive your quote in your email within a few minutes and we will never spam you.