Hasta mesajları

Jinemed Hastanesi

Jinemed ile deneyimimiz çok güzeldi. Hastane temiz, güzel ve elemanlar ise sıcakkanlı, tedavimiz çok iyi geçti. Çocuk isteyen çiftlere bu hastaneyi kesinlikle tavsiye ederiz. Tekrar teşekkür ederiz, kendimizi evimizde gibi hisettik.

Mr. & Mrs. I, UK

 

Jinemed Hastanesi

Ekip ve doktorlar tarafından çok sıcak karşılandık. İlk günden doğru kararı verdiğimizi anlamıştık ve Allah’a şükür buraya yönlendirildik. Doktorlara ve bütün ekibe tekrar teşekkür ederiz.
B&A, UK

 

Jinemed Hastanesi

Jinemed’de emeği geçen herkese teşekkür ederiz, hayatımın anlamına ulaşmama yardımcı oldunuz. Kocam da çok memnun hayatından. Kendisi sizi tekrar görmek için seyahat edeceğimizi söylüyor!
Nela, UK

 

Acibadem Sağlık Grubu: Tüp Bebek Merkezi

Biz bu seyahat ve “macera”nın sonun gelmiş bulunuyoruz. Hastanede herşey çok iyi geçti ve size 2 hafta sonra mutlu haberleri vermeyi umuyoruz. Prof. Dr. Cem Demirel, Dr. Deniz Gokalp, Marina ve Gonul Demir’e özellikle teşekkür etmek isterim profesyonellikleri ve sıcak davranışları için. Eşim ve ben tedavi süresince kendimizi çok rahat hissettik. Uluslararası hasta birimine ayrıca teşekkür etmemiz gerekiyor bize sağladıkları yardım ve destek için. Bütün seyahatimiz çok daha zor olabilirdi bize yardım etmeselerdi!
Oana & Dragos

 

Acibadem Sağlık Grubu: Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Hastanesinde sunulan tedaviden çok memnunum. Hekimler çok profesyonel ve eğitimli. Hastaların sorunları ile ilgileniyorlar ve yardımcı oluyorlar. Bütün sorularınız cevaplanıyor ve yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim. Kesinlikle çok iyi geçti.
Tanta

 

Acibadem Sağlık Grubu: Tüp Bebek Merkezi

Türkiye’de yaşayan bir arkadaşımız burada tedavi olmamızı tavsiye etti. Sonra Dr.Cem Demirel ile tedavi olan başka bir arkadaşımız ile karşılaştık ve onunla konuşup araştırmalarımızı yaptıktan sonra gelmeye karar verdik. Kendi ülkemizde 9 sene boyunca tedavi olduk ama başarılı bir sonuç alamadık. Türkiye’de tedavi olunacak en iyi yerlerden biri olarak Acıbadem’e gelmeye karar verdik. Bizim ülkemize göre sağlık sistemi çok farklı. En önemlisi, kendimizi rahat ve emin ellerde hissettik. Ilk bağlantımız Prof.Dr.Cem Demirel oldu ve kendisi tam bir centilmen. Aklımıza ne gelirse detaylı ve sabırlı bir şekilde bize anlattı. Türkiye’de insanlar gülümsüyor! Tedavi sonrası üçüzlerimin olacağını öğrendim ve riskli gebelik uzmanı Prof.Dr.Arda Lembet bizi aynı ilgi ile karşıladı. Yeni arkadaşlar bile edindik ve bir müddet sonra bir aile gibi olduk. Tekrar çocuklu bir aile olarak kesinlikle geliriz. Herkese teşekkür etmek isteriz, Acıbadem hastanesi ve uluslararası hasta merkezi Türkiye’de kaldığımız süreci bize çok kolaylık sağladı.

Daniela, Romania

IVF Klinikleri Türkiye

Once you click the button you will receive your quote in your email within a few minutes and we will never spam you.

By submitting the form you agree that you will be contacted by phone call, text message or email