Ankara Türkiye’nin başkenti olmakla beraber merkezi konumundan dolayı dünyanın her yerinden gelen hastalar için avantajlı. Burada faaliyet gösteren Anatolia Tüp Bebek Merkezi Türkiye’nin en yoğun merkezdir. Her sene yaklaşık 2600 siklüs gerçekleştiren merkezin başarı oranları da diğer merkezlerle karşılaştırılınca oldukça yüksek.

ULAŞIM

Uçak

Ankara Esenboğa Uluslararası Havalimanı (ESB) kentin 28 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. Uluslararası uçuşları birtek Türk Hava Yolları (THY), Lufthansa, Avusturya Havayolları ve British Airways sunar. Diğer uçak şirketleri Istanbul üzerinden Ankara’ya ulaşım sağlarlar. Germanwings, Easyjet ise yaz aylarına özel uçuşlar sunar. Havaalanı 2007’de yenilenmiştir. Daha düzenli park sistemi, daha iyi trafik akışı ve çevre yoluna daha iyi bağlantısı ile seyahat edenlerin memnuniyetini arttırmış bulunuyor. Havaalanına HAVAŞ otobüsleri ile şehir merkezine ulaşmak mümkün.
Tren

Türkiye’nin merkezi bir konumunda olması, Istanbul’dan Türkiye’nin doğusuna giden hemen hemen bütün trenler Ankara’dan geçer. İstanbul Ankara arasında tren yolculuğu trenin türüne bağlı olarak yaklaşık 6-7 saat sürer.

Otobüs

Otobüs ile çok rahat ve modern otobüslerde seyahat edebilirsiniz. AŞTİ (Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmeleri)’den kalkan otobüsler Türkiye’nin neredeyse her yerine ulaşır. Istanbul’dan Ankara’ya, otobüsle yolculuk yaklaşık 5 saat sürer.

IVF Klinikleri Türkiye

Once you click the button you will receive your quote in your email within a few minutes and we will never spam you.